تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
تاریـخـــــــــــچه پیـــــــتزانام پيتزا با نام ايتاليا و شهر ناپل گره خورده است اما اين غذاي پر طرفدار راه درازي را پيموده تا به يك غذاي جهاني تبديل شود . سربازان داريوش بزرگ (486- 521 پيش از ميلاد ) نوعي نان پهن را روي سپرهاي خود مي پختند و روي آن را با پنير و خرما مي پوشاندند . يوناني ها پختن چنين نان هايي را از ايرانيان آموختند . اين نان از يونان به روم رفت ودر جنوب ايتاليا معمول شد. در حقيقت اين غذاي خوشمزه قدمتي نسبتا"طولاني دارد و به زمان اهالي يوناني ساكن در ماگناگريسيا در جنوب ايتاليا باز ميگردد. حتي در كتاب (( انئيد ))ويرژيل نيز اشاره اي به اين غذا شده است . در قرن سيزدهم ميلادي در كتاب تاريخ روم نوشته ((ماركووس پورچيوس كاتو)) به خمير گرد صاف اشاره شده كه با روغن زيتون و سبزي ها و عسل در اجاق پخته مي شده. چيزي كه آنها درست كردن آن را از ايرانيان وام گرفته بودند . باستان شناسان در حين حفاري هاي خود در شهر پومپي در ايتاليا به بقاياي مغازه هايي برخوردند كه نشان دهنده شباهت اين مغازه ها با پيتزا فروشي هاي امروزه هستند .
البته پيتزا در آن زمان به شكل امروزي وجود نداشت و فقط شامل نان مسطح گردي بود كه با آرد عمل مي آمد و همراه ادويه و روغن پخته مي شده. در آن زمان گوجه فرنگي در اروپا ناشناخته بود و شير گاوميش هندي كه از آن براي تهيه پنير مازارلا ( پنير پيتزا ) استفاده مي شود ، براي اهالي كامپانيا در ناپل هنوز مفهومي نداشته . گوجه فرنگي براي اولين بار در قرن شانزدهم وارد اروپا شده اما آنها در ابتداآن را ميوه اي سمي مي دانستند1 تا اينكه در
اواخر قرن هيجدهم مردم فقير نشين ناپل از آن به عنوان ماده اصلي در نان هاي پيتزا شكل خود استفاده كردند.
اين نان هاي پيتزايي به زودي توجه جهانگردان را به خود جلب كرد و آنها را به مناطق فقير نشين ناپل كشاند .
مورخان و كارشناسان مهد اصلي پيتزا را در منطقه ناپل در جزيره سيسيل ايتاليا كه داراي مردمي خونگرم و خوش قريحه است مي دانند . مي گويند كه ( امبرتو ) پادشاه وقت ايتاليا و همسرش ( ملكه مارگاريتا ) در سال 1889 ميلادي هنگامي كه تصميم به يك سفر سراسري در قلمرو حكومت خود گرقته بودند مشاهده كردند كه مردم فقير ناپل در دستان خود نان ضخيمي دارند كه بر آن اندكي گوجه فرنگي و پنير است . ملكه به ملازمان خود دستور داد تا تكه اي از آن غذا را برايش بياورند و پس از خوردن آن احساس كرد از اين غذاي ناشناخته كه به پيتزا شهرت داشت خوشش آمده . اين پيتزا استانداردي را تعيين كرد كه تا به امروز در سراسر جهان در پيتزاها وجود دارد تا حدودسال 1830 ميلادي پيتزاها در دكه هاي كنار خيابان به فروش مي رسيدند و اولين پيتزا فروشي واقعي به نام آنتيكاپورت آلبا براي اولين بار در ناپل باز شد . پيتزا در بين ايتاليايي ها بسيار محبوب شد و بزودي به صورت غذاي محلي آنها در آمد . بعد از آن يك مهاجر ايتاليايي به نام چنارولمباردي مغازه كوچكي درمحله ايتاليايي نشين نيويورك باز كرد . شاگردش آنتونيو توتونوپرو شروع به پختن پيتزا و فروش آن در مغازه كرد . طولي نكشيد كه پيتزاهاي توتونوپرو بسيار پر طرفدار شد و لمباردي را به فكر باز كردن يك پيتزا فروشي در سال 1905 انداخت اما در اين زمان مصرف پيتزا هنوز به مهاجرين ايتاليايي محدود مي شد و بين آمريكايي ها محبوبيت چنداني نداشت . بعد از جنگ خهاني دوم مصرف پيتزا همه گير تر و بين سربازان آمريكايي در ايتاليا بسيار پر طرفدار شد طوري كه گاهي پيتزا فروشي ها نمي توانستند جوابگوي تقاضاي بي حد و مرز مشتريان آمريكايي خود باشد . سربازان آمريكايي كه از اين غذاي محلي خوش شان آمده بود آن را با خود به خانه بردند . ايتاليايي ها كه بعد از جنگ اقتصاد شان صدمه ديده بود با مهاجرت به ساير كشورهاي اروپايي ، پيتزا را در تمام اروپا رواج دادند . جايگاه پيتزا نزد مردم آمريكا از چنان اهميتي برخوردار است كه آن را يكي ازسه بخش فرهنگ آمريكا يعني بيسبال، پاي سيب و پيتزا ميدانند . شايد جالب باشد اگر بدانيد اكتبر، ماه ملي پيتزا در اين كشور است كه براي اولين بار اين نامگذاري در سال 1987 صورت گرفت و اين طور بود كه يك غذاي محلي ايتاليايي به يكي از نمادهاي مهم اين كشور نو و مهاجر پذير تبديل شد .
امروزه مصرف ميليون ها عدد پيتزا در هر روز بخشي از عادت خوراكي مردم جهان شده اينقدر كه ايتاليايي ها مي گويند : (( ما با پيتزا جهان ار فتح كرديم )) .


برچسب ها: پیتزا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد , تاریخچه پیتزا - آکاایران - غذاهای اروپایی - آشپزی , آشپزی - تاریخچه پیتزا , پیتزا داوود، عمو داوود | فیس‌بوک , تاریخچه پیتزا در ایران - پیتزا داوود ، اولین پیتزا فروشی در تهران ... , : پیتزا - دانشنامه رشد , Kids - Pizza History - State of Michigan , SECURE TARGET سکیور تارگت ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/23 تاریخ
کد :53527

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا