تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
دانستي هايي درباره باقالي پلو
باقالي پلو، محبوب ايرانيان است. ترکيب جادويي برنج، باقالي، شويد و روغن. غذايي که با حسن سليقه و حوصله تبديل به يکي از خوشمزه ترين ماکولات مجلسي مي شود. در مورد باقالي پلو. به عنوان يکي از غذاهاي پرطرفدار ايراني، نوشتني زياد بود. ما سعي کرديم مختصر و مفيد، درباره اين خوراکي حرف بزنيم و شما را براي تناول يا تهيه آن قلقلک بدهيم. اگر شما براي خريد يا آشپزي مجاب شديد، يعني اينکه ما موفق شده ايم.
قبل از هر چيز بهتر است تکليف خودتان را روشن کنيد. لازم است خوب دقت کنيد و از بين «باقالي» و «باقلا» يکي را انتخاب کنيد. حتماً مي پرسيد مگر فرقي هم مي کند؟ در ظاهر که نه. وقتي به فرهنگ لغت مراجعه کنيد مي بينيد که اين دو کلمه در مفهوم يکي است و در اصل گياهي است از گونه پروانه داران و دولپه اي. اما ماجرا از آنجايي هيجان انگيز مي شود که بخواهيد اين گياه سبزلغزنده را با «پلو» در هم بياميزيد.
«باقلا» ادبي تر و دستوري تر است. اما «باقالي» عاميانه تر. شايد به همين خاطراست که در رستوران هاي معمولي عموماً «باقالي پلو» مي بينيد و در رستوران هاي مجلل تر «باقلا پلو». بنابراين براي باقلا پلو بايد وجوه اشتها برانگيز و اشرافي بيشتري در نظر بگيرد. اما سوال اساسي اينجاست که چطور از برنج، باقلا، شويد و گوشت و کمي زعفران چنين معجون دل انگيز و مطبوعي به عمل مي آيد.
کمي که فکر کنيد مي بينيد که مهم ترين وجه باقلا پلو يا باقلي پلو، رنگ و لعاب و عطر و بوي فوق العاده آن است. داريم درباره يک غذاي فوق العاده ايراني که نظيرش درهيچ نقطه ديگر دنيا پيدا نمي شود صحبت مي کنيم.
باقالي پلو بر خلاف برخي از اطعمه همرديفش مثل چلوکباب، جوجه کباب يا مرصع پلو جايگاه خود را به خوبي حفظ کرده. يعني نه مثل چلوکباب آنقدر همه گير شده که شان و منزلتش را از دست بدهد و نه مثل مرصع پلو در زمره گونه هاي رو به انقراض در سفره ايراني است.
نکته جالب در مورد باقالي پلو اين است که اصولاً طعام عروسي است و مثل زرشک پلو با مرغ يا کباب نيست که به وقت عزا و خروج از مجلس ترحيم آن را جلوي مان بگذارند. کنتراست جذاب رنگ سبز پلو با بخش زعفراني روي آن به گونه اي است که شادي آور و دلپذير به نظر مي رسد و شايد به همين دليل زينت سفره هاي عروسي است.
يکي ديگر از وجوه جذاب باقالي پلو هم اين است که اساساً در همه فصول سال قابل طبخ نيست. فصل با قالي پلو مشخص است و اساساً اوج لذت آن نيز وقتي است که باقالي تازه لابه لاي برنج و شويد و گوشت قرار گيرد. شايد بشود باقالي را چند صباحي در فريزر نگه داشت اما همين که گوشه اش زرد شود از سکه مي افتد.
اما باقالي پلو را با معاني مختلفي نيز مي شود تجسم کرد. اگر علاقمند به ماهيچه باشيد بايد آن را پس از پخت لابه لاي برنج پنهان کنيد. اگر گوشت تکه اي سرخ شده در پياز و رب گوجه فرنگي و ادويه را بيشتر بپسنديد آن را در ظرف ديگر اين پلوي معطر قرار دهيد و اگر هم به گوشت سفيد تمايل بيشتري داريد مي توانيد تکه هاي مرغ را به دلخواه و با ادويه و چاشني مطلوب بپزيد و با باقالي پلو نوش جان کنيد.
براي مانوستالژي ته ديگ کاهويي باقالي پلو جز اينکه به ترشح سيل آساي بزاق دهان منجر شود ثمر ديگري ندارد.
اين ته ديگ فوق العاده يادگار مادران است و گرنه بيشتر زنان خانه دار امروز حوصله خريد و پاک کردن کاهو براي ته ديگ باقالي پلو را ندارند.
عنصر دل انگيز ديگري که اين روزها خبري از آنها نيست روغن حيواني محترم و خوش عطر است که پيدا کردن نمونه اصيل و غيرتقلبي آن در حد مأموريت غير ممکن 2 با بازي تام کروز است! از قديمي ها که در مورد باقالي پلو باروغن حيواني بپرسيد براي دقايقي آنها را در سکوت محض و بازگشت به سفره هاي قديم خواهيد يافت، مخصوصاً وقتي که کفگير را با قوت داخل ديس با قالي پلو مي زدند و لحظه اي بعد بخار اشتها برانگيز وحشتناکي از ميان آن به آسمان مي رفت و هوش را از سر آدم مي پراند.
خلاصه باقالي پلو از آن غذاهايي است که خانه را براي چند ساعتي گلستان مي کند و به طرز معجزه آسايي منجر به خوش اخلاقي محض اعضاي خانواده خواهد شد.اگر هم به رستوران تشريف مي بريد حتماً پول کافي همراه خودتان ببريد، «باقلا پلو» اعلاء غذاي اشرافي و گراني است...


برچسب ها: در باره «لوبیا سبز» و مصرف آن-پرشین پرشیا , خواص داروئی باقلا - بیتوته , 10 راز باقلا پلویی - بیتوته , دانستنی های آشپزی - رژیم غذایی , طرزتهیه باقالی پلو با گوشت - آکا - انواع پلو و چلو - آشپزی - آکاایران , طرزتهیه باقالی پلو با گوشت گردن - آکا - انواع پلو و چلو , دانستنی های خانه و خانواده | آشپزی - آفتاب , دانستني هاي جنسي | مجله سرگرمی کمیاب | اخبار روز، سرگرمی، چهره ها ... ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/23 تاریخ
کد :53511

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا