تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
خاصیت زیتون
زیتون میوه درختی بنام Olea europaea است. Olea یک کلمه لاتین به معنی روغن (oil) است، که بیانگر چربی بسیار زیاد زیتون می‌باشد. ۷۵% آن اسید اولیک است، چربی غیراشباعی که پایین آورنده کلسترول خون می‌باشد.

زیتون را نمی‌توان از درخت چید و خورد، بلکه باید آن را پروراند تا مزه تلخ آن که بعلت وجود گلیکوزیداولروپن موجود در پوست آن است کمتر شود. روشهای پروراندن بسته به نوع و منطقه‌ای که زیتون در آن کشت می‌شود طعم و مزه دلخواه، شکل و رنگ زیتون متفاوت است.

بعضی از زیتونها را هنگامی‌که سبز و نارس هستند می‌چیند و بعضی دیگر را می‌گذراند تا سیاه و کاملاً رسیده شوند. در بعضی از روشهای پروراندن، زیتون سیاه و نارس را در معرض هوا قرار می‌دهند تا عمل اکسایش رنگ آنها را تیره کند.

بعلاوه رنگ اصلی زیتون تعیین کننده ویژگیهای کامل آن است، رنگ آن بسته به روشهای عمل آوری متفاوت است که روی زیتون تحمیل می‌شود مانند تخمیر، پروردن در روغن، آب، آب نمک یا نمک. این روشها ممکن است باعث ایجاد رنگ سیاه بنفش، قهوه‌ای، قرمز و یا زرد نشود ولی روی طعم پوست آن اثر می‌گذارند و باعث نرمی ‌و درخشندگی یا چروکیده‌گی آن می‌شوند. بعضی از زیتونهای خوشمزه موجود شامل داروی روغنی موروکان، کالاماتا، نیکویس، فیکولاین و مانزانیلا است. علاوه بر تنوع در اندازه و ظاهر، مزه زیتون از شور به دودی، تلخ و اسیدی تغییر می‌کند. بعلاوه در میان آنها شما می‌توانید زیتون چاله دار (پراز فرو رفتگی) نیز پیدا کنید.

روغن زیتون در درجه‌های مختلفی موجود می‌باشد که نشان دهنده میزان عمل آوری آن است. با اولین فشار روغن زیتون خالص، ۱۰۰% خالص می‌باشد (که خیلی هم خوشمزه نیست)

از نظر شیمیایی، تفاوت بین روغن خالص و روغن ۱۰۰% خالص در مقدار اسیداولئیک آزاد آن است که اسید کلی آن را نشان می‌دهد. طبق استانداردهای تصویب شده توسط انجمن بین المللی، روغن زیتون ((خالص)) می‌تواند شامل بیش ۲% اسید اولئیک آزاد باشد در حالی که صد درصد خالص می‌تواند شامل بیش از ۸/۰ درصد اسید اولئیک آزاد باشد. روغن زیتون خالص معمولاً یعنی روغنی با کیفیت کمتر حاصل از فشار.

تاریخچه:

زیتون، یکی از قدیمی‌ترین غذای معروف

چنین تصور می‌رود که زیتون، یکی از قدیمی‌ترین غذای معروف نشات گرفته از کریت (crete) در حدود ۵ تا ۷ هزار سال پیش می‌باشد. مصرف زیتون تا مصر، یونان، فلسطین و آسیای صغیر نیز کشانده شد.

در انجیل هم به زیتون اشاره شده است، در هنرهای باستانی مصر نیز وجود داشته و نقش مهمی‌در اسطوره‌شناسی یونان ایفا می‌کند. از زمانهای باستان، درخت زیتون، غذا، سوخت، چوب و الوار و دارو برای بسیاری از تمدنها فراهم کرده است. همچنین بعنوان سمبل صلح و دانش مورد احترام بوده است. روغن زیتون از سال ۳۰۰۰ قبل از میلاد مورد استفاده بوده است.

در قرنهای ۱۵ و ۱۶ جهانگردان پرتغالی و اسپانیایی زیتون را به آمریکا بردند. در قرن هیجدهم فرانکسیکن میسیناریس زیتون را به کالیفرنیا معرفی کرد.

امروزه اکثر کشت تجاری زیتون در اسپانیا، ایتالیا، یونان و ترکیه انجام می‌شود.

چگونه انتخاب و ذخیره‌کنیم

در زمانهای قدیم زیتون را درون قوطی یا شیشه می‌فروختند ولی امروز بسیاری از مغازه‌ها آن را بصورت فله‌ای در بشکه‌های بزرگ می‌فروشند. خرید فله‌ای زیتون این امکان را به شما دهد تا انواع مختلف زیتون را امتحان کنید حتی آن نوعی که شما با آن آشنا نیستید و آنرا به اندازه نیاز خود خریداری کنید.

زیتون در انواع مختلف وجود دارد شما ممکن است نوع بی‌هسته آن را که از فلفل سیر یا بادام هم پر‌‌شده پیدا کنید. اگر زیتون را فله‌ای می‌خرید مطمئن شوید که آن مغازه عمده فروش مطمئنی است و زیتونها را در آب نمک خیسانده تا تازگی و رطوبت آن حفظ شود.

زیتونها را می‌توان تازه‌تر نگه داشت اگر آنها را در یک ظرف دردار کیپ در یخچال بگذارید.

چگونه از آن لذت ببریم.

برای در آوردن هسته زیتون، آنها را با طرف صاف یک چاقوی تیغه پهن فشار دهید. این باعث شکستن قسمت آبدار می‌شود بطوریکه شما به راحتی می‌توانید هسته آن را با انگشت یا چاقو بردارید. آب نمکی که زیتونها در آن خیسانده شده‌اند را می‌توان برای خیساندن زیتون در دفعات بعد استفاده کرد.

چند روش برای استفا‌ده سریع

زیتون یک سفره رنگی راحت و خوشمزه‌ای را برای شما فراهم می‌سازد. شما می‌توانید از آن بعنوان سس روی ساندویچ یا روی ماهی و مرغ استفاده کنید. برای تهیه آن زیتون بدون هسته را با روغن زیتون، سیر و چاشنی‌های دلخواه خود در دستگاه چندکاره بریزید.

پاستایی با زیتون خرد شده، گوجه، سیر، روغن زیتون و سبزیجات تازه دلخواه بسازید. زیتون را در روغن زیتون، لیمو، تخم گشنیز و تخم زیره بخوابانید. زیتونهای خرد شده را به تُنهای مورد علاقه خود یا سالاد مرغ اضاف کنید. یک بشقاب کوچک از زیتون روی میز شام همراه با سبزیجات خام بگذارید تا خانواده شما از خوردن آن همراه غذا لذت ببرند.

ممنوعیت غذایی

زیتون، غذایی حساسیت زا نیست و مواد گواترزا، اگزالات یا پورین در آن یافت نشده است.


برچسب ها: خواص زیتون - بیتوته , روغن زیتون و خواص جادویی زیتون - آکاایران - تغذیه سالم زندگی سالم , 5 خاصیت زیتون و روغن زیتون - بولتن نیوز , 5 خاصیت فوق‌العاده‌ی برگ زیتون - تبیان , 9 دلیل خوب برای مصرف بیشتر روغن زیتون - تبیان , زیتون - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد , طب سنتی و اسلامی - همه چیز درباره خواص زیتون در کتب و روایات , آشنایی با خواص زیتون - همشهری آنلاین ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/23 تاریخ
کد :53507

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا