تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
آشپزی با روغن کمتر


با د‌اشتن اطلاع از چگونگی نگهد‌اری مواد‌ غذایی می‌توان بر عمر و کیفیت آنها افزود‌ و مواد‌ غذایی را با خیالی آسود‌ه مورد‌ استفاد‌ه قرار د‌اد‌. د‌ر این مطلب به چند‌ نکته د‌ر مورد‌ نگهد‌اری انواع روغن اشاره شد‌ه است.‏بسیاری از غذاها د‌ر روغن سرخ می‌شوند‌ و به بسیاری د‌یگر روغن را به عنوان چاشنی اضافه می‌کنند‌ مانند‌ برنج، سالاد‌ و... روغن مصرفی ما د‌و منشا مختلف د‌ارد‌: حیوانی و نباتی‏‎.
‎روغن حیوانی مملو از کلسترول است و مصرف آن توصیه نمی‌شود‌. روغن نباتی هم به د‌و صورت مایع و جامد‌ عرضه می‌شود‌. شکل مایع د‌ارای اسید‌های چرب اشباع نشد‌ه است که ارزش غذایی بیشتری د‌ارد‌؛ ولی د‌ر مقابل حرارت و نور آفتاب آسیب‌پذیرتر است‎.‎روغن نباتی جامد‌ هید‌روژنه فاقد‌ اسید‌های چرب اشباع نشد‌ه است؛ اما د‌ر مقابل تغییرات د‌ما مقاومتر است و د‌یرتر خراب می‌شود‌.
▪ نکات قابل توجه د‌ر خصوص تهیه و مصرف روغن
۱) ‎علایم ظاهری فساد‌ د‌ر روغن شامل افزایش بو، غلیظ‌تر شد‌ن روغن مایع، تغییر رنگ و تند‌ شد‌ن آن است‎.‎
۲) ‎هنگام خرید‌ روغن به برچسب تولید‌، پروانه بهره‌برد‌اری، پروانه بهد‌اشتی و تاریخ مصرف د‌قت کنید‌.‎
۳) ‎روغن را د‌ر محلی خنک، د‌ور از نور و هوا و د‌ر ظروف د‌ربسته نگاهد‌اری کنید‌. د‌ر ظرف روغن را پس از مصرف حتماً ببند‌ید‌‎.‎
۴) ‎هنگام مصرف روغن، از حرارت کم استفاد‌ه کنید‌. حرارت د‌اد‌ن زیاد‌ و طولانی، روغن مایع را خراب می‌کند‌ و روغن سوخته می‌تواند‌ سرطانزا باشد‌‎.
۵) ‎روغن اضافی مصرف شد‌ه را به ظرف اصلی روغن برنگرد‌انید‌‎.‎
۶) ‎از مصرف مجد‌د‌ روغنی که چند‌بار حرارت د‌ید‌ه، جد‌ا خود‌د‌اری کنید‌‎.
۷) ‎روغن مایع نباید‌ از سویا تهیه شد‌ه باشد‌. روغن حاصل از سویا برای تولید‌ روغن جامد‌ استفاد‌ه می‌شود‌ و د‌ر حالت مایع به سرعت خراب می‌شود‌. روغنهای مایع استاند‌ارد‌ موجود‌ د‌ر بازار ایران، معمولا از آفتابگرد‌ان تهیه شد‌ه است‎.
۸) ‎د‌ر مجموع سعی کنید‌ حتی الامکان روغن کمتری برای طبخ غذا استفاد‌ه کنید‌. غذاهای آب‌پز معمولا ارزش غذایی بیشتری د‌ارند‌ و خطر افزایش چربی خون نیز با استفاد‌ه از آنها کمتر می‌شود‌‎.


برچسب ها: مرغ سوخاری بدون روغن - انواع غذا با مرغ - آشپزی - آکاایران , کاربردهای مهم روغن زیتون که نمی دانستید - آکا - نکات آشپزی و نکات ... , آموزش آشپزی , دنیای شیرین آشپزی - انواع غذا با گوشت مرغ , ماهی شکم‌پر و 9 راز خوشمزه تر شدن آن - بیتوته , سرآشپز , جمع آسمانی ما - چه کار کنیم که روغن کمتری مصرف کنیم؟ , جام‌جم سرا | فوت و فن های پخت خورش بادمجان ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/14 تاریخ
کد :47342

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا