تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
طرزتهيه كنافه


نيم كيلو كنافه را در يك كاسه بزرگ مى ريزيم و٢٥٠ گرم كره اب شده را به ان اضافه مى كنيم وانرا خوب چنگزده و با هم مخلوط مى كنيم تا كنافه خورد شود سپس در يك سينى گرد به قطر ٣٠ سانتى متر ١/٤پ روغن يا كره مى ريزيم وبا ١/٤ق چ خورى رنگ سرخ مخلوط مى كنيم اگر كره يا روغن اب شده يا نشده باشد هيچ فرقى نمى كند مهم ان است كه روغن يا كره با رنگ مخلوط شود سپس ٣/٤از كنافه را در سينى كه از قبل اماده كرديم مى ريزيم وبعد پنير موزرلا تازه را بدون نمك را ورقه ورقه كرده روى كنافه مى چينيم و بقيه كنافه را بصورت يك لايه نازك روى پنير مى ريزيم وبراى پخت از دو روش استفاده مى شود يكى اينكه روش روى گاز است كه بايد مرتب سينى را روى گا ز با حرارت متوسط به مدت ده تا پانزده دقيقه چرخاند تا پنير ذوب ذوب شود روش دوم مى توانيم از فر استفاده كنيم كه انرا در فر ١٨٠درجه به مدت ٢٥-٣٠ دقيقه قرا ر مى دهيم تا پنير ذوب شود ولى اگر روى گاز انجام دهيم زودتر اماده مى شود بعد از اينكه كنافه اماده شد شربت داغ كه از دو پيمانه شكر ويك پيمانه اب واق غ گلاب و اق چ خورى عرق بهار نا رنج ًو١/٤ ق چ خورى ابليمو ويا بجاى اب ليمو از جوهر ليمو ١/٨ق چ خورى اماده كردهايم روى كنافه مى ريزيم تا بخورد كنافه برود تذكر :قبل از اينكه شربت را روى كنافه بريزيم انرا در ظرف سرو بر مى گردانيم وبعد شربت داغ راروى ان مى ريزيم وسپس انرا بصورت مربع مى بريم وروى هر مربع كمى پودر پسته مى ريزيم وانرا گرم سرو مى كنيم چون اگر سرد شود ان حالت كشى را نخواهد داشت.

در امارات وبيشتر كشوور هاى عربى از پنيرى بنام پنير عكاوى كه خيلى شور است استفاده مى كنند كه انرا ورقه ورقه مى كنند وبه مدت يك شب در اب مى گذارند وچند بار اب انرا عوض مى كنند تا زمانى كه شورى پنير گرفته شود سپس انرا خوب خشك مى كنند كه اب نداشته باشد سپس انرا رنده مى كنند پانصد گرم پنير عكاوى به اضافه سيصد گرم پنير موزرلا رنده شده را با هم مخلوط مى كنند وبراى نيم كيلو كنافه استفاده مى كنند ولى بهترين وراحت ترين راه استفاده از پنير مو زرلا تازه وبدون نمك است از پنيرى بايد استفاده شود كه بدو ن نمك وكشدار باشد.


برچسب ها: konafa recipe - YouTube , How to make Kunafa with English subtitles طريقة عمل الكنافة بالجبن ... , طرز تهیه کونفه کاداییف شیرینی ترکیه ای - بیتوته , Kanafeh - Wikipedia , the free encyclopedia , تيراميسو بلا بيض تايجي لذيذ - مجلة نسائية للمرأة العربية , GOYDA - طرز تهیه کنفه کادایف شیرینی ترکیه ای | GOYDA , قائمة الحفلات الخارجية - Mais Alghanim ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/13 تاریخ
کد :47076

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا