تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
8 نقطه پرمیکروب دنیا که با آنها هر روز تماس داریم!


ارائه و معرفی فهرستی از پرمیکروب ترین نقاط عمومی که بسیاری از ما روزانه با آن تماس داریم می تواند به ارتقای آگاهی درباره نظافت بیشتر پس از لمس غیر قابل اجتناب این نقاط کمک کند.

یک فرد بالغ می تواند ظرف یک دقیقه 30 شی را لمس کند که در میان این اشیاء شامل سطوح پرترافیک و دربرگیرنده میکروب چون دستگیره های در، دستگاه های تلفن روی میزی، کنترل از راه دورها نیز می شود.

در خانه ما هرکاری می توانیم انجام می دهیم تا میکروب زدایی کرده و جرم ها را از بین ببریم اما وقتی که از خانه به منظور غذا خوردن در رستوران، خرید کردن و یا مراجعه به پزشک خارج می شویم چه اتفاقی رخ می دهد؛ معرفی این نقاط که روزانه ما به طوری اجتناب ناپذیری آنها را لمس می کنیم می تواند راهی برای توجه نظافت و گریز از بیماری باشد.

منوی رستوران

تاکنون دیده اید که کسی منوی رستوران را بشوید؟ احتمالا پاسخ منفی است. تحقیقات انجام شده در مجله پزشکی ویروس شناسی نشان داده است که ویروسهای سرماخوردگی و آنفلوآنزا در سطوح سخت به مدت 18 ساعت زنده می مانند. اگر یک رستوران محبوب را در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که صدها نفر روزانه دستهای خود را به منوی آن مالیده و میکروبها را به دیگران منتقل می کند. از این رو هرگز اجازه ندهید که منوی رستوران به بشقاب یا ظروف نقره ای که با آن غذا می خورید نزدیک شود، پس از سفارش غذا از روی منو دستهای خود را بشویید.

برشهای لیمو لبه لیوان

براساس نتایج تحقیقات انجام شده توسط مجله سلامت زیست محیطی، 70 درصد از برشهای لیمو که در رستورانها برای تزئین لبه لیوان قرار می گیرد حامل میکروب و بیماری است. وقتی که محققان 21 برش لیمو از 21 رستوران مختلف را بررسی کرده به این نتیجه رسیدند که 25 میکروارگانیسم مختلف در لیموها کمین کرده اند.

به پیشخدمت بگویید که نوشیدنی خود را بدون میوه های تزئینی می خواهید.

ظروف نگهداری سس و چاشنی

کمتر رستورانی وجود دارد که ظروف نگاهداری سس و چاشنی خود را با مایع سفید کننده بشوید. حقیقت این است که بسیاری از مردم پیش از غذاخوردن دستهایشان را نمی شوید. حتی وقتی که دستهای خود را بشویید شاید فردی که قبل از شما به بطری سس دست زده این کار را نکرده باشد و این امر موجب شود که تمام میکروبهای دست وی به دست شما و یا حتی روی سیب زمینی سرخ کرده های شما قرار گیرد. حتی گرفتن بطری با یک دستمال نیز در این زمینه موثر نیست، دستمالها مستعد گرفتن میکروب هستند، از این رو میکروارگانیسمها به سادگی از آن رد می شوند.

دستگیره در سرویسهای بهداشتی عمومی

تاکنون تلاش کرده اید که بدون دست زدن به دستگیره در از سرویسهای بهداشتی عمومی خارح شوید؟ یک دستمال کاغذی اضافه در دستتان بگیرید و با استفاده از آن دستگیر در را باز کنید، شاید سایرین تصور کنند که شما از میکروب وحشت دارید اما مهم نیست چرا که شما این افراد را هرگز نمی بینید و شما فردی هستید که بیمار نخواهید شد.

ظروف صابون مایع

حدود 25 درصد از ظروف صابون مایع در سرویسهای بهداشتی عمومی دارای باکتریهای مدفوعی هستند. براساس اظهارات دکتر چارلز گربا اکثر ظروف نگهداری صابون مایع در سرویسهای بهداشتی عمومی هرگز تمیز نمی شوند بنابراین باکتری در ظرف صابون رشد می کند و انباشته می شود و در نهایت دستهای کثیف به آن دست می زند بنابراین این ظرف می تواند محل کشت مستمر و تغذیه میلیونها میکروب و باکتری باشد.

چرخ خرید در سوپر مارکت

دسته چرخهای خرید در طی تحقیق توسط محققان دانشگاه آریزونا بررسی و مشخص شد که دوسوم دسته های چرخهای خرید آلوده به باکتری مدفوعی هستند. در حقیقت شمار باکتری های این چرخهای خرید از تعداد سرویسهای بهداشتی عمومی تجاوز می کرد.

دسته این چرخ را با یک حوله ضدعفونی تمیز کنید و سپس دستهای خود را به آن بگیرید. در برخی از کشورهای جهان برخی از فروشگاه ها چنین حوله هایی را در اختیار مشتریان می گذارند. درحالی که در فروشگاه خرید می کنید از خوردن نمونه غذاهای رایگان پرهیز کنید چرا که راه دست - جرم - دهان بسیار ساده و مستقیم تلقی می شود.

سرویسهای بهداشتی هواپیما

وقتی که پزشکان و محققان میکروبهای جتهای تجاری را بررسی کردند به این نتیجه رسیدند که سطوح آلوده به باکتری اشریشیا کولای یا " E. coli " هستند. جای تعجب نیست که احتمال سرماخوردگی افراد هنگامی که با هواپیما سفر می کنند بیشتر می شود.

بهتر است که هنگام سفر با هواپیما چای سبز مصرف کنید. افرادی که دوبار در روز به مدت سه ماه چای سبز مصرف می کردند تا یک سوم علائم سرما خوردگی کمتری داشتند.

مطب پزشک

مطب پزشک جایی نیست که بتوان در آن از جرم و باکتری پرهیز کرد. برای محدود کردن میزان قرارگیری در برابر میکروبها بهتر است مجله ها و کتابهای خود را همراه داشته باشید و به مجله های مطب پزشک دست نزدید.

بسته های دستمال و یا پاک کننده با 60 درصد الکل همراه داشته باشید. در اتاق انتظار بین خود و بیماران دیگر دو صندلی فاصله بگذارید تا میکروبهای آنها به شما انتقال پیدا نکند. میکروبها از قطرات ناشی از سرفه و عطسه پیش از رسیدن به زمین می توانند تا یک متر آن طرف تر پرتاب شوند.

 


برچسب ها: آشنایی با 8 نقطه پرمیکروب دنیا , جزئیات فیلترینگ "واتس اپ" , قوه قضاییه آماده پرداخت هزینه مبارزه با فساد اقتصادی است , درخواست نامتعارف زنان عاشق کشیش‌ها از پاپ! - زلال نیوز , روان شناسی وزندگی سالم - حسام ســرا , سخن آشنا | Sokhaneashena.ir ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/03/13 تاریخ
کد :47019

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا