تاریخ امروز
محصولات بانوان ایرانی
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
زمزمه های قلبم


نمی دانم گذرت به این ورها می افتد یا نه .مهم هم نیست..چه بهتر که نیفتد اصلا! ... آخر ما که صاحب سبک و اصالت نیستیم در آشپزی ... همه اش چهار تا دستور دزدی شده و من درآوردی می سازیم و خودمان را باد کرده ایم برای خودمان ...

می دانی؟ خیلی وقت ها که یادم می آید چه با ما کردی باورم نمی شود...

باورم نمی شود که یک نفر به آن خوبی، به آن مهربانی ، با آنهمه حرفهای خوب ، با من و اعتمادم این کار را کرد

می دانی؟ آدمها را نمی شود از پس صفحه مانیتور و در ورای کلمات تایپ شده به خوبی شناخت ..درست!... اما آخر، قلب باید یاری کند تا مغز فرمان دهد و انگشتها روی دکمه ها بلغزند یا نه؟! مگر می شود همه آن حرف ها، آن نوشته ها، آن نصیحت ها و آن همه مهربانی که نثار من و خانواده ام و دوستانم کردی دروغ باشد؟

اصلا همه اینها به کنار، مگر نه اینکه صدایت را من و همسرم شنیدیم و بعد از حرف زدن هامان هر دوی ما که اینور آب و اینور خط بودیم غرق شادی می شدیم که : چه انسان شریف و محترمی...کلمات و نوشته ها احساس را منتقل نمی کنند، صدا چه؟!

آدمی است دیگر! دلش می گیرد وقتی یادش می آید چه کرده با خودش و احساسش ...

می دانی؟ خیلی وقت است که دل ندارم برای آمدن به خانه ات .... به خانه ای که به قول خودت کاغذ دیواری شده تحویلت دادم و گوشه ای نشستم و زیبا و زیبا و زیبا تر شدنش را نظاره کردم...هر روز زیباتر و خوش منظره تر از روز اولش می کردی و من چه به وجد می آمدم...یادت هست؟ شبهای امتحانم را می گویم..یادت هست؟ می گفتی: عجله ای نیست ...درست را بخوان دختر خوب!! آخ....راستی چه شد که با این "دختر خوب" اینطور کردی؟

آدمی است دیگر...دلش می گیرد از خاطرات خوش گذشته اش و از اعتماد ویران شده اش ...

راستی، یادت هست گفتم : "هستی" برایتان نامه نوشته و قرار است در جواب بسته شما همراه پیشکش هایی ناقابل برایتان بفرستیم؟ ...... تا همین چند روز پیش داشتمش ...  ولی به یکباره چنان با غیظ و آه و اشک مچاله اش و روانه سطل زباله کردم که یادم رفت کاش عکسی ازش می گرفتم و اینجا می گذاشتم تا بعدها "هستی" عزیزم از من درباره اش بپرسد و بگویم: دخترکم! در زندگی، ممکن است با آدمهایی روبرو شوی که هیچگونه قابل پیش بینی نباشند..... امروز تو را "دختر خوب" و "خانم با الگانت صفحات آشپزی" و چه و چه صدا کنند و فردا لقب گوسفند و اسب والاغ و چهارپا بهت بدهند

می دانی؟ دلم تنگ است...برای آنهمه به خیال خودم، زلال بودن ... برای همه زیبایی هایی که خلق می کردی ... برای حرف هایی که برای بهتر بودنم می زدی ... برای همه دلسوزی هایت نسبت به همسرم و بچه هایم ...یادت هست؟ می گفتی: شما چه زن و شوهر خوبی هستید... دلم تنگ است برای زنگ موبایلم که پشتش کسی باشد که بگوید: آآآآآی دختر خوب!

دلم تنگ است اما یادم نمی رود که چه کردی با همین دل من! یادم نمی رود و نمی رود و نخواهد رفت حتی اگر تا پایان دنیا آن "هانی شف" کذایی (که راضی نیستم از بودنش) میخکوب شده باشد به دیوار خانه ات ....حتی اگر هزار بار بیایم به خانه ات و این نوشته ات را بخوانم: < این وبلاگ من ز "هستی" اوست / تا هستم و هست دارمش دوست >

یادم نمی رود و نخواهد رفت..حتی حالا که نزدیک به 1 سال دارد میشود از آن اتفاق شوم ...یادمان نمی رود و نخواهد رفت ....می دانی؟... بدان!


برچسب ها: زمزمه های قلب من , زمـــزمــــه های دلتــــنگـــی , زمزمه های قلب من .... , لذت آشپزی با هانی شف - زمزمه های قلبم , زمزمه های من و تو , زمزمه های عاشقانه , زمزمه های , زمزمه های تنهایی من ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1392/09/13 تاریخ
کد :21033

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://cooking.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا